fbpx

Masažo salonas Prisilietimas

Profesionalus atpalaiduojantis, klasikinis ir giluminis masažas

Pagrindinis Apie masažo ir grožio saloną “Prisilietimas”

Prisilietimo istorija prasidėjo 2009 metais. Įmonė įkurta spalio mėnesį, tačiau veiklos diena pasirinkta simboliškai lapkričio 11 d. Maži dalykai slypi smulkmenose – tikriausiai tai buvo vienas iš sėkmės receptų kuriant įmonę.

Iš tiesų Prisilietimo įkūrėja Laima Pabrėžienė ne vienus metus puoselėjo mintį savo sugebėjimais pasidalinti su Klaipėdos krašto žmonėmis. Ji 10 metų dirbo Amerikoje, dideliame salone Čikagoje, kur per dieną atlikdavo nesuskaičiuojamą kiekį masažų. Ten ypatingas dėmesys buvo skirtas giluminiam raumenų ir spazminių taškų masažui, nes Amerikoje labai vertinamos stiprios procedūros. Šią patirtį atsivežė į Lietuvą, Klaipėdos kraštą.

Šiuo metu Prisilietimas jau daugiau nei 10 metų Lietuvoje sėkmingai gyvuojantis salonas, specializuojantis masažo srityje. Salone atliekami įvairių tipų paslaugos, išskiriamos trys populiariausios kategorijos. Giluminis raumenų masažas – kitaip vadinamas gydomuoju masažu, nes atliekamas ypač stipriai, atpalaiduojant pačius giliausius sluoksnius. Atpalaiduojantis masažas tiks norintiems sumažinti stresą ir įtampą, o klasikiniu masažu mėgausitės jeigu Jums patinka vidutinio stiprumo procedūros.

Be išvardintų paslaugų salone atliekami nugaros, sprando, veido, limfodrenažiniai masažai, kūno įvyniojimo procedūros, rankų priežiūros procedūros ir kita.
Kviečiame užsukti, palikti visus rūpesčius už durų ir mėgautis! Profesionalus masažo salonas Jūsų kūnui ir sielai.

X