fbpx

Gydomasis masažas

Gydomasis masažas yra paremtas gydomojo ir sportinio masažo pagrindais. Masažas padeda kovoti su raumenų skausmu, pagerina kraujotaką, limfos nutekėjimą, gerina sąnarių mobilumą. Gilus raumenų masažas padeda pašalinti raumenų įtampą, susidariusią dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos, po traumų ar nervinės įtampos. Taip pat puikiai veikia į sąnarių sistemą: pagerina sąnarių kraujotaką.
Sutrumpėjus fascijoms (jungiamiesiems audiniams) atsiranda trukdžiai atlikti tam tikrus judesius, jaučiamas nemalonus raumenų tempimas. Taikant specialią judesių techniką, atpalaiduojami gilieji raumenų sluoksniai ir fascijos, todėl jūsų kūną kraustantis skausmas sumažės ir atsiras sąnarių laisvumas.
Norintiems greičiau padidinti darbingumą, pagerinti kūno lankstumą ir atgauti jėgas, rekomenduojame gydomąjį giluminių raumenų masažą nugarai, pečiams, kojoms bei rankoms.
Masažo poveikis: palengvinamas raumenų skausmas ir įtampa, pagerėja kraujo apytaka, sąnarių kapsulių mityba, atkuriamas sąnarių mobilumas, pagreitėja medžiagų apykaita. Tai įtakoja kūno apimčių bei celiulito sumažėjimą. Masažo metu stimuliuojami energetiniai taškai, atsistato fizinė ir emocinė pusiausvyra, pagerėja miegas, sustiprėja imuninė sistema.

Dėl kontraindikacijų, alergijų, buvusių operacijų, esamų ligų informuoti ir konsultuotis su masažuotoja.

Rekomenduojamas masažo kursas bent 5 kartai.

 

Gydomasis masažas, gydomasis masažas Klaipėdoje, gydomasis masažas Gargžduose, gydomasis viso kūno masažas, gydomasis viso kūno masažas Klaipėdoje.

Rezervuokit laiką sau

Kontaktai

Mūsų salonai įsikūrę:

Naujojo sodo g. 1, Klaipėda (Viešbutis Amberton) ir Kastyčio g. 4, Gargždai

Susisiekite su mumis el. paštu:

uabprisilietimas@gmail.com

Paskambinkite mums:

+370 677 91181

X