Vasara baigėsi, įpusėjo pirmasis rudens mėnuo. Nors ir oras dar mus džiugina, po truputį gamta keičiasi, dažniau lyja lietus, lapai nusidažo skirtingomis spalvomis… Bet rudens pokyčiai vyksta ne tik gamtoje. Daugumai iš mūsų ruduo tai laikotarpis kai mes pradedame mažiau judėti, o tai įtakoja raumenų ir sąnarių skausmus ir, žinoma, daug dažniau susergame įvairiomis peršalimo ligomis. Taigi susipažinkite su masažo nauda, kuri svarbi ypač rudenį.

Prisilietimas kontaktai socialiniuose tinkluose

Kaip pasirūpinti savo kūnu, kad jis prisitaikytų prie sulėtėjusio gyvenimo ritmo? Yra puiki priemonė – mes rekomenduojame masažą. Neseniai Klaipėdoje, pačioje miesto širdyje, atsidaręs masažo salonas ir čia puikios dirbančios specialistės laukia Jūsų Klaipėdoje atliekamas specializuotas masažas: atpalaiduojantis, klasikinis arba giluminis. Masažas padeda įveikti įvairiausias rudenį pasireiškiančias problemas, dėl to skatiname nedelsti, o susisiekti jau šiandien.

Masažo privalumai

Stiprina imuninę sistemą

Masažas padeda išvengti įvairių sezoninių ligų, tokių kaip gripas ir peršalimas. Daugelis tyrimų rodo, kad masažas natūraliai gali padidinti baltųjų kraujo kūnelių – leukocitų, kurie vaidina pagrindinį vaidmenį formuojant imunitetą, aktyvumą. Būtent šios ląstelės kovoja su įvairių virusų prasiskverbimu į organizmą. Be to, masažas padeda pagerinti miegą, o tai taip pat daro didžiulę įtaką formuojant stiprų imunitetą.

Palengvina artrito skausmą

Jeigu jus kankina artritas – rudeniniai orai dažniausiai suintensyvina nemalonius simptomus. Ruduo ir žiema yra laikas, kai artritas dažniau sukelia lėtinį uždegimą ir stiprų skausmą. Jei sergate artritu, rekomenduojame išbandyti masažą – kompetentingas specialistas padės sušvelninti sąnarių skausmus. Masažas gerina kraujotaką, gerina jungiamojo audinio būklę ir atpalaiduoja – dėl to tai gali būti puiki pagalba kovojant su sezoniniais artrito paūmėjimais. Taigi, masažo nauda akivaizdi.

20 metų masažuotojos patirtį turinti Laima Pabrėžienė sako: mokau visus savo klientus darytis pastovius, reguliarius masažus pagal savo galimybes: 1 kartą per savaitę, 2kartus per mėnesį ar 1kartą per mėnesį ir užbėgti visiems paūmėjimams už akių, o tuo pačiu džiaugtis tiesia nugara, lengvesniais pečiais ir sustiprėjusiu imunitetu, o be to kai raumenys nespėja sustingti ir pats masažas yra malonus, kad ir giluminių raumenų.

Palaiko komfortišką kūno temperatūrą

Ruduo dažniausiai asocijuojasi su sumažėjusia oro temperatūra ir drėgme. Iš pradžių, kai tik lapai pradeda dažytis įvairiausiomis ryškiomis spalvomis, daugelis žmonių žavisi besikeičiančia gamta. Tačiau, visai netrukus jie vėl pradedame svajoti apie šilumą. Masažo metu pagerinus kraujotaką, kūno temperatūra šiek tiek padidėja ir žmogui atvėsęs oras nėra toks nemalonus. Stenkitės reguliariai dalyvauti masažo seansuose ir pamiršite kada paskutinį kartą drebėjote nuo šalčio!

Kovoja su sausa oda

Rudenį keičiasi oro temperatūra ir drėgmė, todėl daugelis susiduria su nemalonia problema: odos išsausėjimu. Masažas pagerina kolageno gamybą, todėl oda tampa elastingesnė. Be to, masažo aliejai, losjonai ir kremai turi drėkinamąjį poveikį ir masažo metu prisotinta oda atgauna prarastą drėgnumą.

Pasiilgai masažo?

Nori, kad kūnas jaustųsi komfortiškai?

Skambink jau dabar!

+370 629 61184