„SKEYNDOR“ sėkmė grindžiama vertybėmis, atspindinčiomis jos istoriją, gebėjimu nuolat prisitaikyti prie klientų poreikių ir gebėjimu diegti naujoves, nustatant tendencijas ir iškovojant pagarbą dėl savo specialios antspaudo.

MOKSLAS.

Tyrimai, veikliųjų medžiagų stebėjimas ir pažangios kompozicijos yra „Skeyndor“ produktų pagrindas, siekiant šių dienų vyrų ir moterų matomų, apčiuopiamų rezultatų. Visi „Skeyndor“ produktai buvo dermatologiškai patikrinti ir
pritaria vartotojų vartojimo ir veiksmingumo tyrimai.

INOVACIJOS.

Šiuolaikiniai, kūrybingi, tendencijas keliantys gebėjimai ir naujausių koncepcijos ir dizaino naujovių siekimas yra tik keletas išskirtinių bruožų, išskiriančių prekės ženklą. „Skeyndor“ naujovės profesionalios kosmetikos rinkoje visada suteikia unikalią pridėtinę vertę.

TVIRTUMAS.

„Skeyndor“ pasižymėjo moderniu ir kokybišku personažu, kuris gerokai lenkia praeinančias tendencijas. Ši charakteristika išskiria visus „Skeyndor“ gaminius ir paslaugas ir sukuria prabangią kosmetikos visatą, kuri išliks ilgainiui.

ASMENYBĖ.

„Skeyndor“ asmenybė remiasi jos sugebėjimu užmegzti ryšį su savo klientais. Kiekvienas klientas yra skirtingas, unikalus ir ypatingas. Jų tapatybė ir žinios derinamos su „Skeyndor“ teikiamų produktų saugumu.

ELEGANCIJA.

„Skeyndor“ klientai labai atidžiai renkasi kiekvieną produktą, kaip magiško ritualo, leidžiančio sukurti ir sustiprinti kiekvieną gydymą, dalį. „Skeyndor“ stilius yra natūraliai elegantiškas, su stiliumi ir žavesiu.

PRAKTIŠKUMAS.

Diskretiškumas ir praktiškumas yra terminai, apibūdinantys „Skeyndor“ klientus, kurie renkasi prekės ženklą, kad sustiprintų kūrybiškumą ir harmoniją atliekant procedūras.